Vizyonumuz,

Olağanüstü hızda değişen bütün rent a car sektöründe gelişmelere adapte olabilen, teknolojiyi yakından takip eden, rent a car misafirlerinin beklentilerine en uygun ve en çabuk cevap verebilen bir marka olarak anılmak.

Misyonumuz;

Misyonumuz araç kiralama hizmetlerinde karşılaşabileceğiniz bütün olumsuzluklardan arındırılmış, mutlu müşterilerle özgürlüğe yapılan her bir yolculuğunuza değerli katkılar sunabilmek.

Sirenalar ;

Eski kültürlerde karşımıza çıkan deniz kızlarının en güzel ifadesidir. Ege denizi kıyılarındaki yaşamıyla mitoloji kaynaklarında kendilerine yer edinen Sirenalar, Ege denizinin sıcak suyuyla yüzlerce topluluğa kucak açtığını, naif bir dille bizlere anlatır. Güzelliğin denizden esinlenildiğinin başka bir ifade edilişi gibi bizlerde Sirena’ yı denizin güzel ifadeleriyle ortaya çıkarmak istedik.

Her mevsimi farklı güzelliklere şahit olan Ege bölgesi’nde faaliyet gösteren firma olmaktan ve bölgeye gelen misafirlerimize en üstün araç kiralama hizmetini vermekten gurur duyuyoruz.

Müşteri değil, araçlarımıza bir misafirimiz olarak Sirena diyoruz. Yüzde yüz mutlu misafir hedefimize sizlerle ulaşmak en büyük amacımız. Sürdürülebilir bir ilişki içerisinde olmak, sizin ihtiyaç duyduğunuz her an yanınızda olmak ilkesiyle çıktığımız bu yola hoş geldiniz.

Güven duygusuna en çok ihtiyaç duyduğumuz bu günlerde her daim yanınızda olan bir marka olmak istememizin bir nedeni var. Özgürlüğü keşfetme temeline, yolculuğunuzun anı olabilecek her adımda yanınızdayız.


Hizmet Bölgelerimiz

İzmir , Çeşme , Kuşadası , Aydın , Manisa , Salihli , Dikili , Foça ve daha daha fazlası…